VÝPRODEJ 40 % A VÍC

Ahmad English Tea No.1 alu sáčky 100 ks x 2 g
157 Kč
262 Kč -40%
(vč. DPH)
Směs Ahmad Tea English Tea No. 1 si získala fanoušky po celém světě a je jednou z našich nejprodávanějších směsí. Směs čajů z Asssy, Srí Lanky a Keni, tří oblíbených čajových oblastí Británie, je vyvážená a poskytuje živou, úplnou a vydatnou chuť čaje. S hlubokým jantarovým nádechem, nádechem bergamotu a chutí jemnější než jiné každodenní směsi je to čaj pro nejlepší okamžiky. 
Jura Claris White Filtr
359 Kč
599 Kč -40%
(vč. DPH)
Originální filtr Jura Claris White dodává vodě během přípravy kávy nebo čaje velmi dobrou chuť. Filtr vyvinutý pro kávovary značky Jura se instaluje přímo v zásobníku pro vodu a upravuje pH vody na neutrální. Čerstvá a přefiltrovaná voda zbavená  pachů vyvolává pocit silnější vůni kávy a příjemnější chuti. Životnost filtru jsou 2 měsíce nebo 50 litrů přefiltrované vody
Yoko Design termolahev 500 ml pruhovaná červená
321 Kč
535 Kč -40%
(vč. DPH)
Yoko Design termolahev 500 ml s lesklým povrchem udrží nápoj teplý až 12 hodin a studený dokonce až 24 hodin a to díky dvojité nerezové termoizolační stěně. Tato elegantní termolahev je velmi odolná a její nerezový uzávěr se silikonovým těsněním lahev hermeticky uzavře a tím zaručí, že vám nápoj nevyteče. Termolahev Yoko Design můžete vzít všude s sebou, hodí se na sport, do přírody, na dovolenou, do školy nebo třeba na cestu do práce. Je ekologická, neobsahuje BPA.