Moje peňeženka a slevy

V NAŠEM OBCHODU SI UPLATNÍTE TYTO SLEVY

3% sleva za první nákup - kupón NOVYZAKAZNIK

V případě, že se v našem obchodě zaregistrujete, obratem Vám zašleme mail s kupónem NOVYZAKAZNIK na jednorázovou 3% slevu. Slevu lze využít při kterékoli objednávce ale pouze jednou. Pro uplatnění slevy je třeba slevový kód zadat v pokladně v procesu objednávky.

2% zpět z každého nákupu formou

- věrnostního programu MOJE PENĚŽENKA pro registrované a přihlášené zákazníky

Při zakoupení kteréhokoli produktu z našeho obchodu Vám náš věrnostní program MOJE PENĚŽENKA přičte 2% z částky každé doručené a zaplacené objednávky. Tuto částku pak můžete kdykoliv uplatnit jako slevu při příští objednávce. Stav eur v MÉ PENĚŽENCE můžete sledovat v sekci Můj účet odkaz MOJE PENĚŽENKA. Podmínky: Tento věrnostní systém mohou využít pouze registrovaní zákazníci. Věrnostní program MOJE PENĚŽENKA platí i na zlevněné zboží a můžete jej využívat bez jakéhokoli časového omezení. Výše slevy je omezená a nesmí překročit 50% hodnoty objednávky. Nasbíraný kredit není nutné použít při jedné objednávce. Pokud se kredit nevyužije celý najednou tak zbylou jeho hodnotu lze použít při dalších objednávkách.

- věrnostního programu SLEVOVÝ KUPÓN pro všechny neregistrované nebo pro registrované ale nepřihlášené zákazníky

Po úspěšném zrealizování nákupu Vám systém zašle slevový kupón, který lze využít v pokladně při další objednávce v termínu do 30 dnů od data zadání původní objednávky. V případě, že se do eshopu registrujete a přihlásíte do svého účtu tak se věrnostní program Slevový kupón automaticky změní na věrnostní program Moje peněženka, ve kterém je platnost slev neomezena časovým obdobím a sleva se dá z více objednávek kumulovat.

Poznámka:

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu podmínek věrnostního programu a věrnostních slev bez předchozího upozornění.