Moje peňeženka a slevy

V NAŠEM OBCHODĚ SI MŮŽETE UPLATNIT TYTO SLEVY

Sleva za první nákup 3% - kupón NOVYZAKAZNIK

V případě, že se v našem obchodě zaregistrujete, obratem Vám zašleme mail s kupónem NOVYZAKAZNIK na jednorázovou 3% slevu.

Slevu lze využít při kterékoliv objednávce ale pouze jedenkrát. Pro uplatnění slevy je třeba zadat slevový kód v pokladně během procesu objednávky.

Věrnostní program MOJE PENĚŽENKA – 2 % zpět z každého nákupu

Při zakoupení kteréhokoliv produktu z našeho obchodu Vám náš věrnostní program MOJE PENĚŽENKA připočte 2 % z částky každé doručené a zaplacené objednávky. Tuto částku si pak můžete kdykoliv uplatnit jako slevu na příští objednávku. Stav eur v MÉ PENĚŽENCE můžete sledovat v sekci Můj účet odkaz MOJE PENĚŽENKA.

Podmínky: Tento věrnostní systém mohou využít jen registrovaní zákazníci. Věrnostní program MOJE PENĚŽENKA platí i na zlevněné zboží a můžete jej využívat bez jakéhokoli časového omezení. Výše slevy je omezena a nesmí překročit 50 % hodnoty objednávky. Nasbíraný kredit není nutné využít na jednu objednávku. Pokud se kredit nevyužije celý najednou, zbylá jeho hodnota se dá použít při dalších objednávkách.

UPOZORNĚNÍ : Věrnostní program je funkční pouze pro registrované zákazníky a připočítává body pouze pokud jste přihlášeni do svého účtu

Poznámka:

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu podmínek věrnostního programu a věrnostních slev bez předchozího upozornění.