Ahmad Tea Funkčný čaj BEAUTY Broskyňa rohovník a okvetné lístky ruže 20 x 1,5 g
72 Kč
81 Kč -10%
(vč. DPH)
Užite si túto príjemne harmonickú zmes listov žihľavy a voňavej citrónovej verbeny s ovocnou, broskyňovou chuťou. Do tejto zmesi sa nedá nezamilovať, ľahko sa stane vaším milým každodenným spoločníkom. Táto zaujímavá bylinná zmes je obohatená o prirodzene stimulujúce rastlinné zložky, ktoré pomáhajú organizmu udržiavať správnu, zdravú iskru. Tento funkčný čaj patrí do nového radu čajov NATURAL BENEFITS, ktoré sú špeciálne navrhnuté na podporu vyváženého a zdravého životného štýlu. Ide o rad bylinných a zelených čajov, v ktorom je každý zároveň obohatený o funkčné zložky minerálov a vitamínov prispievajúcich k normálnej činnosti organizmu.
Ahmad English Breakfast alu sáčky 100 ks x 2 g
220 Kč
253 Kč -13%
(vč. DPH)
Vychutnejte si skvost britské čajové kultury a jednu z nejpopulárnějších černých čajových směsí. Jak sám název napovídá, je velice oblíbenou součástí nejedné snídaně. Typická intenzivní chuť je často zjemňovaná mlékem a cukrem. Spolehlivě vás probere brzy po ránu, bude skvělým doplňkem snídaně a uspokojí chuťové buňky i během oběda nebo při odpolední svačině. Tato velmi oblíbená čajová směs je tvořena pečlivě vybranou kombinací tradičních čajů – indický Assam, který dává čaji typickou zlatavou barvu a plné aroma, doplněný o osvěžující Ceylon a robustní keňský čaj.
Adventní kalendář s čajem Eilles Diamond 24 ks druhů
641 Kč
712 Kč -10%
(vč. DPH)
Náš adventní kalendář obsahuje 24 Tea Diamonds, které jsou zabalené do 24 krabiček. 24 pyramidových sáčků Tea Diamonds se ukrývá za dveřmi tohoto kouzelného adventního kalendáře. Sypané čaje prémiové kvality jsou zabalené v domyšleném tvaru a originální tkanině umožňuje vytvořit dané směsi prostor pro ideální rozvinutí chuti a aróma.  POZOR : POČET KALENDÁŘŮ JE KAŽDÝ ROK LIMITOVANÝ
Ahmad English Tea No.1 alu sáčky 100 ks x 2 g
220 Kč
253 Kč -13%
(vč. DPH)
Směs Ahmad Tea English Tea No. 1 si získala fanoušky po celém světě a je jednou z našich nejprodávanějších směsí. Směs čajů z Asssy, Srí Lanky a Keni, tří oblíbených čajových oblastí Británie, je vyvážená a poskytuje živou, úplnou a vydatnou chuť čaje. S hlubokým jantarovým nádechem, nádechem bergamotu a chutí jemnější než jiné každodenní směsi je to čaj pro nejlepší okamžiky.