KÁVA

Corsini caffe Espresso intenso e cremoso zrnková káva 1 kg
537 Kč
597 Kč -10%
(vč. DPH)
Corsini káva je intenzívní espresso které, je typické pro severní Itálii. Káva středně pražená má intenzívní chuť s tony čokolády. Káva má hustou a jemnou crému. Káva je směs 80% Arabiky a 20% Robusty, která má na konci velmi malou kyselost. Zrna jsou původem z Kolumbie, Keni, Brazílie a Jamajky. Káva je vhodná pro všechny kávové nápoje, ale samozřejmě i jako espresso.
Tupinamba Supremo zrnková káva 1 kg
470 Kč
480 Kč -2%
(vč. DPH)
Zrnková káva Tupinamba 1000 g . Výrobcem je španělská rodinná pražírna, která praží kávu už od roku 1897. Přirozeně chutná káva, jejíž chuť si okamžitě oblíbíte. Má velká kávová zrna, po vypražení zůstává suchá ,t.j. zbytečně nezatěžuje pressovací jednotku stroje.  Směs kávových zrn Arabica a Robusty. Výraznější káva se směsí Robusty z Ugandy a Vietnamu a brazilské Arabiky. Převažují kávová zrna ve formě zpracování natural (suchou cestou), což propůjčuje velmi příjemnou svěží a jemnější směs. Velkoobchodní sleva 30% při odběru od 12 ks
Davidoff Espresso 57 instantní káva 100g
236 Kč
262 Kč -10%
(vč. DPH)
Vychutnejte si jedinečné dílo kávových mistrů. Tajemství kávy Davidoff Espresso 57 spočívá v jemné rovnováze mezi dobou pražení a teplotou. Tradiční pražení v bubnu umožňuje, aby si zrna pozvolna rozvinula svou plnost, a dodává tomuto espresu jeho charakteristickou chuť. Objevte hebké aroma a lehké čokoládové tóny, které potěší vaše smysly. Perfektní pro plně automatické kávovary.
Passalacqua Harem zrnková káva 1 kg
1 053 Kč
1 197 Kč -12%
(vč. DPH)
Skládá se jen ze starostlivě vybraných zrn nejlepších druhů Arabica (100%). Je charakterizovaná intenzívní vůní a jedinečnou sladkou chutí. Káva je vyvážená směsí  Arabik z plantáží z celého světa. Káva je přirozeně sladká, proto se doporučuje pít kávu bez přidání cukru. Káva je jemná a chutná, což přináší příjemný pocit pití. Nízký kofein dělá kávu ideálním pro ranní a večerní relaxaci.
Musetti káva EVOLUZIONE 100% Arabica zrnková 1000 g
776 Kč
892 Kč -13%
(vč. DPH)
Musetti Evoluzione je vítěz mnoha nezávislých odborných degustací. Směs starostlivě vybíraných Arabik (namíchaných z oblastí : Brazílie, Costa Rica, Kolumbia, Salvador a Etiopie), která se pyšní už několik let mezinárodním certifikátem kvality CSC - Caffe Speciali Certificati. Tato káva výjimečná svojí vyrovnanou chutí bez výrazné kyselosti s úžasným aróma díky nádechu citrónových květů.
Tonino Lamborghini Black zrnková káva 1 kg
700 Kč
777 Kč -10%
(vč. DPH)
Tonino Lamborghini Espresso Black 1kg Zrnková káva Tonino Lamborghini Espresso Black je jedinečná kompozice kávových zrn Arabica (60%), brazilské odrůdy Alta Mogiana, doplněné nejušlechtilejší Robustou (40%). Tonino Lamborghini Black se vyznačuje střední silou a plnou chutí. Typická dochuť hořké čokolády a koření. Skvělá též ve formě mléčných káv, jako je cappuccino a latte macchiato.