Nespresso Kimbo

Nespresso Kimbo

Kimbo Espresso Intenso pro Nespresso 10 ks
63 Kč
79 Kč -20%
(vč. DPH)
Skvělá volba, pokud hledáte opravdu silnou kávu s plnou a výraznou chutí, která vás postaví na nohy díky vyššímu obsahu kofeinu. Kimbo Aroma Intenso je směs pečlivě vybraných zrn arabika (40%) a protřídní robusty (60%) pražených v Neapole – v kavárenském srdci Itálie. Zrnka jsou pražené do sytě tmavé barvy, čímž káva získává hlubokou, smyslnou chuť a intenzívní aróma. 
Kimbo Espresso Napoletano pro Nespresso 10 ks
63 Kč
79 Kč -20%
(vč. DPH)
K jihotaliánskému Neapoli se váže silná kávová tradice. Vychutnejte si espresso par excellence, přesně takové, jaké by vám naservírovaly v kavárně v rušné neapolské uličce, kde se vznášejí útržky rozhovorů a vůní.  Perfektní kombinace zrn arabika (80%) a robusta (20%). Toto je jedno z nejlepších espress od pražírny Kimbo a opravdu silná káva, která vás nakopne k novým výzvám. Přesvědčí vás hladká, bohatá chuť na pozadí prosáknutá odstíny hořké čokolády.
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ Details
Kimbo Espresso Napoletano pro Nespresso karton 10x10ks
593 Kč
791 Kč -25%
(vč. DPH)
S jihoitalským městem Neapol je spojena silná tradice výroby kávy. Vychutnejte si espresso par excellence, stejně jako by vám ho naservírovali v kavárně v rušné neapolské uličce, kde se vznášejí útržky rozhovorů a vůní. Dokonalá kombinace zrn arabiky (80 %) a robusty (20 %). Jedná se o jedno z nejlepších espress z pražírny Kimbo a opravdu silnou kávu, která vás nakopne k novým výzvám. Přesvědčí vás o tom hladká, bohatá chuť na pozadí prosyceném tóny hořké čokolády.
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ Details
Kimbo Espresso Intenso pro Nespresso karton 10x10ks
593 Kč
791 Kč -25%
(vč. DPH)
Skvělá volba, pokud hledáte opravdu silnou kávu s plnou a výraznou chutí, která vás díky vyššímu obsahu kofeinu postaví na nohy. Kimbo Aroma Intenso je směs pečlivě vybraných zrn Arabiky (40 %) a prvotřídní Robusty (60 %) pražených v Neapoli - kávovém srdci Itálie. Zrna jsou pražena do sytě tmavé barvy, což kávě dodává hlubokou, smyslnou chuť a intenzivní aroma.
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ Details