Kimbo Espresso Napoletano E.S.E pody 18 ks
165 Kč
183 Kč -10%
(vč. DPH)
Krémové espresso, celé tělo a intenzivní chuť, doprovázené hustým přetrvávajícím krémem. Kimbo Espresso Napoletano je směs připravená podle staré neapolské tradice, plná intenzivní chuť je spojena s příjemnou sladkostí. Je ideální pro přípravu všech káv a kávových nápojů smíchaných s mlékem, jako je cappuccino, latte a další. středně silná plná káva velmi dobrá pěna střední obsah kofeinu   
Vergnano ESE Pody 100% Espresso 18 ks
164 Kč
175 Kč -6%
(vč. DPH)
Vergnano Espresso je typická italská káva, s plným tělem, skvěle vyváženou chutí a úžasným aróma, které proplétají ovocné tóny. Vergnano Espresso nabízí  poměr 85% Arabiky a 15% Robusty, čím Vám umožní vychutnat si pravé italské espresso bez přílišný kyselosti. Výborná chuť této kávy je dosahovaná pomalým, starostlivým pražením, které zabezpečí skvělé aróma každého šálky.
Illy bezkofeinová káva ESE Pody 18 ks
152 Kč
159 Kč -4%
(vč. DPH)
Výborná bezkofeinová káva připravená ze 100% Arabiky. Espresso illy má pěnu oříškově až tmavě hnědou, která zůstává ještě dlouho po zamíchání. Pražárna Illy Caffe Trieste je jednou z nejznámějších a nejkvalitnější na světě. Vůně illy je silná a intenzivní, chuť vyvážená a příjemný pocit trvá i několik desítek minut po vypití. Úspěch illy espressa tkví v jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí. Použitím jednoho druhu kávy této harmonie nelze dosáhnout, proto je illy směsí devíti kvalitních druhů odrůdy Arabika.
Lavazza Gran Espresso E.S.E. pody 150 ks
637 Kč
715 Kč -11%
(vč. DPH)
Lavazza Gran Espresso vyznačující se vynikající vyvážeností nejjemnějších druhů Arabiky smíchaných spolu s asijskými a africkými pranými zrny Robusty. Tato směs poskytuje silnou, intenzívní skvělou chuť. Lavazza Gran 'Espresso Vám garantuje tradiční typické italské espresso. Káva Lavazza Gran Espresso se dokonale hodí na přípravu ve všech zařízeních kompatibilních s E.S.E. pod.
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ Details
Lavazza Gran Espresso Intenso E.S.E. pody 150 ks
637 Kč
715 Kč -11%
(vč. DPH)
Lavazza Gran Espresso Intenso vyznačující se vynikající vyvážeností nejjemnějších druhů Arabiky smíchaných spolu s asijskými a africkými pranými zrny Robusty. Tato směs poskytuje silnou, intenzívní skvělou chuť. Lavazza Grand 'Espresso Vám garantuje tradiční typické italské espresso. Káva Lavazza Gran Espresso se dokonale hodí na přípravu ve všech zařízeních kompatibilních s E.S.E. pod.
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ Details