Lavazza Dek E.S.E. pody 18 ks
105 Kč
123 Kč -15%
(vč. DPH)
Lavazza Dek Decaffeinato patří mezi nejvýznamnější produkty řady Lavazza z italsképražiarne v Turíně. Tato káva je výjimečná pro svojí nízkokofeinovou vlastnost. Kofein je extrahovaný z ještě zelených bobů ve vodní koupeli při vysokém tlaku. Až potom se zrna vysuší a praží. Díky tomuto procesu nebude v kávě nikdy víc než 1 % kofeinu a káva Lavazza si tak udržuje svůj status bezkofeinové kávy.
Kimbo Espresso Napoletano E.S.E pody 18 ks
172 Kč
191 Kč -10%
(vč. DPH)
Krémové espresso, celé tělo a intenzivní chuť, doprovázené hustým přetrvávajícím krémem. Kimbo Espresso Napoletano je směs připravená podle staré neapolské tradice, plná intenzivní chuť je spojena s příjemnou sladkostí. Je ideální pro přípravu všech káv a kávových nápojů smíchaných s mlékem, jako je cappuccino, latte a další. středně silná plná káva velmi dobrá pěna střední obsah kofeinu   
Vergnano ESE Pody 100% Espresso 18 ks
172 Kč
183 Kč -6%
(vč. DPH)
Vergnano Espresso je typická italská káva, s plným tělem, skvěle vyváženou chutí a úžasným aróma, které proplétají ovocné tóny. Vergnano Espresso nabízí  poměr 85% Arabiky a 15% Robusty, čím Vám umožní vychutnat si pravé italské espresso bez přílišný kyselosti. Výborná chuť této kávy je dosahovaná pomalým, starostlivým pražením, které zabezpečí skvělé aróma každého šálky.
Lavazza Gran Espresso E.S.E. pody 150 ks
665 Kč
748 Kč -11%
(vč. DPH)
Lavazza Gran Espresso vyznačující se vynikající vyvážeností nejjemnějších druhů Arabiky smíchaných spolu s asijskými a africkými pranými zrny Robusty. Tato směs poskytuje silnou, intenzívní skvělou chuť. Lavazza Gran 'Espresso Vám garantuje tradiční typické italské espresso. Káva Lavazza Gran Espresso se dokonale hodí na přípravu ve všech zařízeních kompatibilních s E.S.E. pod.
Lavazza Blue Espresso Dolce 100 x 8 g
629 Kč
739 Kč -15%
(vč. DPH)
Kapsle Lavazza Blue Espresso Dolce je směs 100% Arabiky. Káva pochází z oblasti Střední a Latinské Ameriky. Je vhodná na přípravu malého a středního espressa. Po vložení kapsuly do přístroje ji přepíchnou speciální hroty na vícerých místech a to zaručí dokonalé využití celého obsahu kapsuly a přípravu nápoje intenzívní chuti.
Lavazza Gran Espresso Intenso E.S.E. pody 150 ks
665 Kč
748 Kč -11%
(vč. DPH)
Lavazza Gran Espresso Intenso vyznačující se vynikající vyvážeností nejjemnějších druhů Arabiky smíchaných spolu s asijskými a africkými pranými zrny Robusty. Tato směs poskytuje silnou, intenzívní skvělou chuť. Lavazza Grand 'Espresso Vám garantuje tradiční typické italské espresso. Káva Lavazza Gran Espresso se dokonale hodí na přípravu ve všech zařízeních kompatibilních s E.S.E. pod.
Lavazza Blue Espresso Ricco 100 x 8 g
629 Kč
739 Kč -15%
(vč. DPH)
Kapsle Lavazza Blue Espresso Ricco obsahuje 8g kávy. Je to silné Espresso s bohatým a hustým aróma s čokoládovým nádechem. Jde o směs kvalitní brazilské arabiky a asijské robusty. Na přípravu malého a středního espressa. Po vložení kapsuly do přístroje ji propíchnou speciální hroty na vícerých místech a to zaručí dokonalé využití celého obsahu kapsle a přípravu nápoje intenzívní chuti.