Sada hrnků na kávu

Sada hrnků na kávu

Maxxo DG 913 cappuccino dvoustěnné termo sklenice 2 ks
369 Kč
385 Kč -4%
(vč. DPH)
Termo sklenice Maxxo cappuccino o objemu 300 ml jsou vyrobeny z dvojitého borosilikátového skla, díky čemuž si teplé i studené nápoje udrží svou teplotu po dlouhou dobu. Sklenice se vyznačují moderním designem a dobrou odolností vůči vysokým i nízkým teplotám. Je také odolnější proti poškrábání, prasklinám a škrábancům. Balení obsahuje 2 ks sklenic.
Maxxo DG 808 espresso dvoustěnné termo sklenice 2 ks
273 Kč
284 Kč -4%
(vč. DPH)
Termo sklenice Maxxo espresso o objemu 80 ml jsou vyrobeny z borosilikátového skla a díky dvojité stěně si teplé i studené nápoje udrží svou teplotu po dlouhou dobu.. Sklenice se vyznačují moderním designem a dobrou odolností vůči vysokým i nízkým teplotám. Je také odolnější proti poškrábání, prasklinám a škrábancům. Balení obsahuje 2 ks sklenic.
Maxxo DG 830 coffee dvoustěnné termo sklenice 235 ml 2 ks
318 Kč
332 Kč -4%
(vč. DPH)
Termo sklenice Maxxo cappuccino o objemu 235 ml jsou vyrobeny z dvojitého borosilikátového skla, díky čemuž si teplé i studené nápoje udrží svou teplotu po dlouhou dobu. Sklenice se vyznačují moderním designem a dobrou odolností vůči vysokým i nízkým teplotám. Je také odolnější proti poškrábání, prasklinám a škrábancům. Balení obsahuje 2 ks sklenic.
Maxxo DG 832 latté dvoustěnné termo sklenice 2 ks
365 Kč
380 Kč -4%
(vč. DPH)
Termo sklenice Maxxo cappuccino o objemu 380 ml jsou vyrobeny z dvojitého borosilikátového skla, díky čemuž si teplé i studené nápoje udrží svou teplotu po dlouhou dobu. Sklenice se vyznačují moderním designem a dobrou odolností vůči vysokým i nízkým teplotám. Je také odolnější proti poškrábání, prasklinám a škrábancům. Balení obsahuje 2 ks sklenic.