Mletá káva bez kofeinu

Bezkofeinová mletá káva

-12% Množstevní slevy Cena od 192,38 Kč
Illy Decaf mletá káva 250 g
check ZASÍLÁME IHNED
Káva vhodná pro přípravu espressa- chuť i aróma středně pražené kávy. Obsah kofeinu nižší než 0,05 %. Illy káva patří mezi nejkvalitnější značky díky perfektní starostlivosti, která je kávě věnovaná od kávového keříku až po šálek kávy. Za svoje výjimečné vlastnosti- získané přísnou kontrolou v každé fázi výroby- získala káva Illy certifikát Qualité France
199,17 Kč
226,33 Kč
-7%
Lavazza Dek Intenso mletá káva bez kofeinu 250 g
check JENOM NĚKOLIK KUSŮ
Káva Lavazza DEK Intenso Decaffeinato. Tato káva je výjimečná pro svoji nízkokofeinovou vlastnost. Navzdory tomu má silnou intenzívní chuť a krásnu pěnu.
94,29 Kč
101,39 Kč
Nové Množstevní slevy Cena od 139,83 Kč
Lavazza decaffeinato dóza mletá káva 250 g
check ZASÍLÁME IHNED
Lavazza decaffeinato 100% Arabica je jemně mletá káva s překvapivě jemnou chutí. Je vakuově balená v elegantní dárkové krabičce. Slibuje jedinečný požitek pro každého znalce espressa s nezaměnitelnou chutí, bohatým aroma a jemnou pěnou a je zcela bez kofeinu.
164,50 Kč
-25% MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Lavazza Dek 250 g mletá káva
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Mletá káva. Bezkofeinová mletá káva Lavazza DEK je vhodná na přípravu vynikající filtrované kávy. Má plnohodnotnou chuť a příjemné aróma. Táto káva je založená na kombinací sladké chuti Brazilských směsí speciálního výběru asijských káv.