Káva Lucaffé za skvělé ceny

LUCAFFÉ

Lucaffé - kvalita a šarm - Cesta za úspěchem je málokdy snadná. Vyžaduje odhodlání, kreativní metody práce, schopnost nevzdávat se při překážkách a samozřejmě samotnou tvrdou práci. Ani v oblasti kávy to nefunguje jinak. Ty společnosti, jejichž zakladatelé obětovali svůj čas, prostředky a úsilí, se dostaly na vrchol, zatímco jiné upadly v zapomnění a nikdy neopustily místo svého začátku. Příběh tvrdé práce a rychlého vzestupu se pojí is další italskou kávou - Lucaffé.

Společnost byla založena v roce 1996 na březích Gardského jezera mužem jménem Gian Luca Venturelli. Společnost začala rapidně narůstat a začaly se rozšiřovat metody zpracování, pražení i balení. V roce 2004 se pražírna přesunula do Carpanedola nedaleko jiné společnosti řízené Gianem Lucem Vertunellim, která funguje pod jménem La Piccola. Jejich spolupráce přinesla úspěch jedné i druhé straně.

Lucaffé Mr. Exclusive 100% arabica 250 g zrnková káva
231 Kč
266 Kč -13%
(vč. DPH)
Pražená zrnková káva Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica je speciální směs odrůd Arabiky pocházejících z Jižní Ameriky, Asie a střední Afriky. Je namíchaná tak, aby harmonicky vynikli jen ty nejlepší vlastnosti jednotlivých káv. Vyznačuje se vyváženou, sladkou chutí, nízkou aciditou, středním telem a optimální cremou. To všechno uzavírá příjemná, intenzívní aróma.
Lucaffé Decafeinato zrnková káva 250 g
268 Kč
301 Kč -11%
(vč. DPH)
Pokud si nemůžete dopřát šálek kvalitní kávy kvůli obsahu kofeinu, potom je Lucaffé Decaffeinato 250g zrnková káva tím nejvhodnějším řešením pro vás. Tato kvalitně zpracovaná bezkofeinová káva vám dává lahodný požitek z jejího pití. Kvalita je zaručená díky obsahu kávy, která je složená jen z těch nejkvalitnějších kávových zrn druhu Arabica, které jsou samozřejmě zbavené kofeinu.