Množstevní slevy Cena od 597,02 Kč
Passalacqua Cremador zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Passalacqua Cremador je topické Neapolské espresso. Passalacqua Cremador káva je směs 70% Arabiky a 30% Robusty. Z této kávy připravíte fantastické cappuccino. Pražená je tradiční rodinnou pražírnou v Neapoli. Zrna pocházejí z Jižní Ameriky. Káva se vyznačuje hustou crémou, mírnou kyselostí, oříškovými tóny a kořenitou chutí. Káva má vyšší obsah kofeinu.
678,43 Kč
Množstevní slevy Cena od 337,42 Kč
Buondi Gold zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Zrnková káva Buondi Gold 1 kg. Kombinace těch nejlepších zrn pocházejících ze střední Ameriky a Brazílie. Káva se praží v Portugalsku jemným a pomalým procesem ze směsi aromatických Robustových zrn (70 %) v kombinaci s jemným aroma vybraných zrn Arabika (30 %), díky kterým vzniká pokušení pro ty, kteří si rádi vychutnají výraznou chuť kávy.
396,97 Kč
Množstevní slevy Cena od 319,74 Kč
Tupinamba Supremo zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Zrnková káva Tupinamba 1000 g . Výrobcem je španělská rodinná pražírna, která praží kávu už od roku 1897. Přirozeně chutná káva, jejíž chuť si okamžitě oblíbíte. Má velká kávová zrna, po vypražení zůstává suchá ,t.j. zbytečně nezatěžuje pressovací jednotku stroje. 
Směs kávových zrn Arabica a Robusty. Výraznější káva se směsí Robusty z Ugandy a Vietnamu a brazilské Arabiky. Převažují kávová zrna ve formě zpracování natural (suchou cestou), což propůjčuje velmi příjemnou svěží a jemnější směs.
532,90 Kč
-14% Nové
Tchibo Eduscho caffé crema strong 1kg zrnkové kávy
check ZASÍLÁME IHNED
S každým douškem této středně pražené kávy Caffè Crema se přenesete na kouzelná místa jižní Asie a Latinské Ameriky. Zavřete oči a vychutnejte si nádherně voňavý okamžik.
251,61 Kč
292,56 Kč
-15%
Starbucks blonde roast 100 % arabika 450 g zrnková káva
check ZASÍLÁME IHNED
Káva Starbucks svou lákavou chutí a přitažlivou vůní přispěje k lepšímu startu do dne. Jde o 100% Arabiku známou svou výraznou vůní a chutí. Zemí, kde probíhalo pražení, je Portugalsko. Výslednou chuť kávě vtisklo kávě Starbucks® Espresso Roast, zrnková káva 3x pražení stupně 12. 
311,36 Kč
366,31 Kč
Davidoff Espresso 57 Dark & Chocolatey zrnková káva 500 g
check ZASÍLÁME IHNED
Vychutnejte si jedinečné dílo kávových mistrů. Tajemství kávy Davidoff Espresso 57 Dark & Chocolatey zrnková káva 500 g spočívá v jemné rovnováze mezi dobou pražení a teplotou. Tradiční pražení v bubnu umožňuje, aby si zrna pozvolna rozvinula svou plnost, a dodává tomuto espresu jeho charakteristickou chuť. Objevte hebké aroma a lehké čokoládové tóny, které potěší vaše smysly. Perfektní pro plně automatické kávovary.
281,24 Kč
Akce -20%
Štrbské presso barista zrnková káva 500 g
check ZASÍLÁME IHNED
Díky vyššímu obsahu robusty vám náš Barista nabídne nejen bohatší „krému“, ale také rychlý nástup nové energie. Ráno rychle probudí, okouzlí svým příjemným aroma. V průběhu dne je vám společníkem, který vás dlouho udrží na nohou! ŠTRBSKÉ PRESSO Barista je káva vhodná pro domácí použití v plnoautomatických kávovarech a pákových stojích. Dostane-li se však náš Brista do rukou profesionálního Baristy například ve vaší kavárně, dokáže vám připravit krásný zážitek!
160,76 Kč
200,95 Kč
-18%
Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Zrnková káva Trend Collection Caffe Crema Intenso Julius Meinl jsou pečlivě vybraná kávová zrna z Jižní Ameriky a Asie. Káva se vyznačuje plným a silným aroma, jemnou chutí a vyváženou dochutí a obzvlášť sametovou pěnou. Je obzvlášť vhodná pro přípravu s mlékem.
Káva je pražena v pražírnách ve Vídni nebo v italské Vincenze s velkými zkušenostmi a citem. Šetrným pražením vzniká čokoládově hnědý vídeňský stupeň hnědosti kávy. Káva se po upražení obratem zabalí tak, aby bylo ochráněno aroma. Nepřetržitá kontrola a ochutnávka od surovin až po hotový produkt garantují, že se do šálku kávy dostane jen ta nejlepší a nejkvalitnější káva.
263,17 Kč
320,93 Kč
-12%
Popradská Barista Espresso zrnková káva 500 g
check ZASÍLÁME IHNED
Pražená zrnková káva, změs arabiky a robusty. Crema espresso je směsí výběrových odrůd kávy arabika a robusta z nejlepších plantáží .
180,84 Kč
205,50 Kč
-12% Množstevní slevy Cena od 192,38 Kč
Illy Espresso Classico zrnková káva 250 g
check ZASÍLÁME IHNED
lly je směsí vysokojakostních odrůd káv Arabica s nižším obsahem kofeinu. Pestrá, příjemně pikantní a přitom jemná s červenohnědou, zrnitou pěnou. Espresso Illy má cremu oříškovo až tmavě hnědou, která zůstává ješte dlouho po zamíchání. Vůně illy je silná a intenzívní, chuť vyvážená a příjemný pocit trvá i několik desítek minut po vypití.
199,17 Kč
226,33 Kč
Množstevní slevy Cena od 927,56 Kč
Passalacqua Harem zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Skládá se jen ze starostlivě vybraných zrn nejlepších druhů Arabica (100%). Je charakterizovaná intenzívní vůní a jedinečnou sladkou chutí. Káva je vyvážená směsí  Arabik z plantáží z celého světa. Káva je přirozeně sladká, proto se doporučuje pít kávu bez přidání cukru. Káva je jemná a chutná, což přináší příjemný pocit pití. Nízký kofein dělá kávu ideálním pro ranní a večerní relaxaci.
1 054,04 Kč
Množstevní slevy Cena od 660,52 Kč
Tonino Lamborghini Black zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Tonino Lamborghini Espresso Black 1kg Zrnková káva Tonino Lamborghini Espresso Black je jedinečná kompozice kávových zrn Arabica (60%), brazilské odrůdy Alta Mogiana, doplněné nejušlechtilejší Robustou (40%). Tonino Lamborghini Black se vyznačuje střední silou a plnou chutí. Typická dochuť hořké čokolády a koření. Skvělá též ve formě mléčných káv, jako je cappuccino a latte macchiato.
750,59 Kč
Mövenpick Café Crema zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Movenpick Café Crema je 100% Arabika. Zrna pocházejí z vysokohorských míst po celám světě. Káva je velmi vhodná na přípravu espressa, cappuccina, latté a jiné kávové nápoje... Káva má velmi hustou a zároveň pórovitou cremu, harmonickou chuť a na konci jemnou kyselost.
375,78 Kč
-20%
Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g
check ZASÍLÁME IHNED
Dallmayr Prodomo je nejoblíbenější káva od značky Dallmayr. Káva je pražená téměř z divoké Etiopské Arabiky mísená s opečovávanými zrny z Asie, Afriky a Střední Ameriky. Vyrovnaná a výrazná káva s mírnou kyselostí a ovocnými tóny. 100% Arabika - jedná se o silnější kávu s vyšším obsahem kofeinu. Zrna Arabiky jsou z Asie, Afriky, Střední Ameriky a Etiopie.
163,58 Kč
204,47 Kč
Množstevní slevy Cena od 779,36 Kč
New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
New York Caffé Extra je 100% Arabika s podílem nejvíc ceněné kávy na světě Jamaica Blue Mountain. Káva New York obsahuje 95% nejlepších zrn Arabica z celého světa a 5% Arabica Jamaica Blue Mountain - nejlepší, vysoce ceněná káva na světě.
916,89 Kč
-12%
Lavazza ubrousky 250 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Ubrousky s potiskem Lavazza 250 ks.
32,86 Kč
37,34 Kč
-10%
Buondi gold zrnková káva 3x1kg
check ZASÍLÁME IHNED
Zrnková káva 3x Buondi Gold 1kg . Lahodná směs arabiky a robusty v poměru cca 30:70, jemně vypražená.  Směs těch nejlepších zrn, pocházejících ze střední Ameriky a Brazílie. Káva se praží v Portugalsku jemným a pomalým procesem ze směsi aromatických zrn Arabica 30 % s výraznými zrnky Robusty 70 %, čím je dosáhnutá jemná a výjimečná chuť.
1 075,05 Kč
1 194,50 Kč
Množstevní slevy Cena od 343,41 Kč
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Lucaffé Mamma Lucia je směs 40% Arabika a 60% Robusta. Zrna pocházejí ze Střední a Jižní Ameriky. Mamma Lucia vyniká plným tělem, velmi silnou chutí s tóny čokolády
404,01 Kč
Množstevní slevy Cena od 234,78 Kč
Segafredo Intermezzo zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Segafredo Intermezzo je nejoblíbenější káva z pražírny Segafredo. Vyniká silnými, kořeněnými tóny, spojenými s hustou cremou a celkově plnou chutí s mírně hořkým zakončením. Tato směs se díky svojí dlouhodobé popularitě podílela na vybudovaní kávové kultury v celé Evropě. Káva je vhodná na přípravu espressa.
276,21 Kč
Mauro caffé De Luxe zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Mauro caffé De Luxe je špičková směs nejvyšší třídy, je tradičním severoitalským espressem se  středním obsahem kofeinu. Tmavě pražená káva s intenzívní chutí, s jemným čokoládovým aróma a bohatou pěnou. Je ideálna pro všechny milovníky krémového a smetanového espressa. Kávové zrna pocházejí z plantáží Brazílie, Indie a Střední Ameriky.
573,61 Kč
Množstevní slevy Cena od 268,78 Kč
Kimbo Espresso Bar Extra Cream zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Káva Kimbo Extra Cream patří mezi nejsilnější kávy v portfoliu společnosti Kimbo. Jedná se o silnou italskou směs, ze které se vyrábí pravé italské cappuccino a jiné kávové nápoje, nebo též opravdu velmi silné espresso
316,21 Kč
Množstevní slevy Cena od 293,39 Kč
Pellini Espresso Bar n°82 Vivace zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Tmavší pražená espresso směs Arabiky a Robusty v poměru 80/20. Intenzívní a výrazná chuť vhodná na přípravu espressa i mléčných kávových nápojů. Tmavší a pomalé pražení odstraňuje z chuťového profilu kávy známky kyselosti. Výsledný nápoj je charakteristický hustou cremou a výraznou dochutí.
357,79 Kč
Mokarico Columbia zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED

Káva se vyznačuje plnou a silnou chutí podporovanou sladkou vůní s tóny čokolády s vyšším obsahem kofeinu (ideální pro ranní kopání) Káva Mokarico Columbia je oceněna kávovými zrny ICT Winner pocházejícími z Indie a Brazílie praženými ve Florencii. 


 
654,42 Kč