LF čistič mlýnků 340g
241 Kč
402 Kč -40%
(vč. DPH)
Přípravek k pročištění mlýnku všech typů kávovarů bez rozebrání mlýnku. Návod na použití : Vyberte kávu ze zásobníku. Nasypte do zásobníku kávy přípravek. Nasypte kávu zpět do zásobníku kávy. Proveďte 5 x cyklů přípravy kávy - takto připravenou kávu vylejte. Následně je kávovar připravený k provozu.
Urnex Cafiza 2 čistící prášek 900 g
206 Kč
229 Kč -10%
(vč. DPH)
Čistič kávy čistí všechny usazeniny kávy uvnitř kávovaru i všechny vnější části kávovaru, které přicházejí do kontaktu s kávou. Zároveň je určen k čištění šálků a podšálků od mastnoty a kávových usazenin.  Urnex Cafiza 2 je silný, ale přesto biologicky odbouratelný prostředek, jehož zdravotní nezávadnost je certifikována společností NSF (www.nsf.org)  
Urnex Cafiza čistící tablety 100 x 2 g
233 Kč
306 Kč -24%
(vč. DPH)
Čisticí tablety jsou speciálně navrženy pro širokou škálou super automatických espreso kávovarů. Použití pro kávovary Jura, NIVONA, Saeco, Franke, La Cimbali, Bremer, Krups, Bosch, Carimali a další.... K čištění filtrů, držáků filtrů, varných skupin a hydraulických systémů. Certifikát NSF - zdraví neškodlivý, biologicky odbouratelný (www.nsf.org)