Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt další-12%
Kimbo Espresso Napoletano pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
K jihotaliánskému Neapoli se váže silná kávová tradice. Vychutnejte si espresso par excellence, přesně takové, jaké by vám naservírovaly v kavárně v rušné neapolské uličce, kde se vznášejí útržky rozhovorů a vůní.  Perfektní kombinace zrn arabika (80%) a robusta (20%). Toto je jedno z nejlepších espress od pražírny Kimbo a opravdu silná káva, která vás nakopne k novým výzvám. Přesvědčí vás hladká, bohatá chuť na pozadí prosáknutá odstíny hořké čokolády.
70,32 Kč
79,91 Kč
-20%
Julius Meinl Espresso Crema pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Středně pražená mletá káva Julius Meinl Crema Espresso určená pro systém Nespresso je perfektně vyvážená kávová směs, která se skládá z kvalitních odrůd Arabiky (střední Amerika) a Robusty (Asie). V šálku se vyznačuje delikátním aroma a vyrovnanou dlouhotrvající chutí. Káva je ihned po umletí vakuově uzavřena do plastové kapsle tak, aby si dokázala zachovat svoji chuť, aroma a kvalitu až do momentu použití. Navíc kapsle neobsahují olovo, PVDC, OGM, BPA a jsou 100% ekologicky rozložitelné.
92,46 Kč
115,57 Kč
-21%
Kimbo Espresso Napoletano pro Nespresso karton 10x10ks
check ZASÍLÁME IHNED
S jihoitalským městem Neapol je spojena silná tradice výroby kávy. Vychutnejte si espresso par excellence, stejně jako by vám ho naservírovali v kavárně v rušné neapolské uličce, kde se vznášejí útržky rozhovorů a vůní. Dokonalá kombinace zrn arabiky (80 %) a robusty (20 %). Jedná se o jedno z nejlepších espress z pražírny Kimbo a opravdu silnou kávu, která vás nakopne k novým výzvám. Přesvědčí vás o tom hladká, bohatá chuť na pozadí prosyceném tóny hořké čokolády.
631,29 Kč
799,10 Kč
-20%
Julius Meinl Ristretto Intenso pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Julius Meinl biologicky odbouratelné tobolky Inspresso - Ristretto Intenso, 10 kapslí. Kompatibilní s Nespresso. Někdy se nás krátký verš v několika slovech dotkne víc než celá kniha. Taková je i tato směs, která kombinuje jihoamerickou a východoafrickou arabiku s přidáním lehké asijské robusty a vytváří skvělý požitek. Do tmavě upražená prémiová zrna 100% arabiky původem z Jižní Ameriky a Východní Afriky se špetkou vysoce kvalitní asijské robusty dodávají této kávě příjemnou krémovou chuť s jemně nasládlými tóny tropického ovoce a oku lahodící vizuál v podobě do zla.
92,46 Kč
115,57 Kč
-20%
Julius Meinl Lungo Classico pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Julius Meinl biologicky odbouratelné tobolky Inspresso - Lungo Classico, 10 kapslí, kompatibilní s Nespresso. Originální směs vám přináší inspirované příběhy z jižní polokoule o původu každé fazole. Jedinečná 100% Arabica z Brazílie a Kolumbie je ideální pro přípravu prodloužené kávy a v kombinaci s mlékem. Jedinečná směs 100% arabiky původem ze Střední a Jižní Ameriky. Pečlivě do tmavě upražená směs těchto zrn dodává této kávě lahodnou nasládlou chuť s bohatou dozlatova zabarvenou krémou.
92,46 Kč
115,57 Kč
-20%
Julius Meinl Lungo Forte pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Julius Meinl biologicky odbouratelné tobolky Inspresso - Lungo Forte, 10 kapslí, kompatibilní s Nespresso. Intenzivní směs zrn Arabika a Robusta vás překvapí svou dokonale vyváženou, nasládlou, dlouhotrvající chutí.
92,46 Kč
115,57 Kč
-12%
Kimbo Espresso Barista pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Kimbo Barista 100% Arabica tmavě pražená mletá káva pro systém Nespresso je vynikající směs několika odrůd Arabiky z Jižní Ameriky a střední Afriky.
70,32 Kč
79,91 Kč
-20%
Julius Meinl Espresso Decaf pro Nespresso 10 ks
check ZASÍLÁME IHNED
Tmavě pražená mletá káva Julius Meinl Espresso Decaf určená pro systém Nespresso je vynikající kávová směs sestávající z odrůd Arabiky (z jižní a střední Ameriky) a asijské Robusty. V šálku vyniká jemným aroma s tóny obilí a velmi bohatou, sametovou krémou. Má sladkou a plnou chuť s krémovou dochutí. Káva je ihned po umletí vakuově uzavřena do plastové kapsle tak, aby si dokázala zachovat svoji chuť, aroma a kvalitu až do momentu použití. Navíc kapsle neobsahují olovo, PVDC, OGM, BPA a jsou 100% ekologicky rozložitelné.
92,46 Kč
115,57 Kč
-21%
Kimbo Espresso Barista pro Nespresso karton 10x10ks
check ZASÍLÁME IHNED
Kimbo Barista 100% Arabica tmavě pražená mletá káva pro systém Nespresso je vynikající směs několika odrůd Arabiky z Jižní Ameriky a střední Afriky.
631,29 Kč
799,10 Kč
-12% MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Kimbo Espresso Intenso pro Nespresso 10 ks
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Skvělá volba, pokud hledáte opravdu silnou kávu s plnou a výraznou chutí, která vás postaví na nohy díky vyššímu obsahu kofeinu. Kimbo Aroma Intenso je směs pečlivě vybraných zrn arabika (40%) a protřídní robusty (60%) pražených v Neapole – v kavárenském srdci Itálie. Zrnka jsou pražené do sytě tmavé barvy, čímž káva získává hlubokou, smyslnou chuť a intenzívní aróma. 
-21% MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Kimbo Espresso Intenso pro Nespresso karton 10x10ks
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Skvělá volba, pokud hledáte opravdu silnou kávu s plnou a výraznou chutí, která vás díky vyššímu obsahu kofeinu postaví na nohy. Kimbo Aroma Intenso je směs pečlivě vybraných zrn Arabiky (40 %) a prvotřídní Robusty (60 %) pražených v Neapoli - kávovém srdci Itálie. Zrna jsou pražena do sytě tmavé barvy, což kávě dodává hlubokou, smyslnou chuť a intenzivní aroma.