Káva Lavazza za skvělé ceny

LAVAZZA

Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg
529 Kč
601 Kč -12%
(vč. DPH)
Zrnková káva. Lavazza Top Class je směs Arabiky a Robusty. Zrna Arabiky pocházejí ze Střední a Latinské Ameriky a zrna Robusty z Indonésie. V kávě si vychutnáte výraznou krémovou a kořenitou chuť. Je to středně pražená káva a vyznačuje se excelentní chuťí. Káva má vyšší obsah kofeinu. Lavazza Top Class je asi nejžádanější kávou po celém světě.
Lavazza Qualita Oro zrnková káva 1 kg
442 Kč
497 Kč -11%
(vč. DPH)
Lavazza Qualita Oro je 100% pražená Arabika pro nejnáročnější zákazníky a znalce kávy. Zrnka Arabiky pocházejí ze střední a jižní Ameriky . Starostlivě vybíraná zrna, kde každé má plné tělo- Tato aromatická směs vyniká neobvykle sladkou a intenzívní chutí už od roku 1956 . Káva je vhodná na všechny použití. Káva má nízký obsah kofeinu.
Lavazza Espresso Italiano Cremoso zrnková káva 1 kg
442 Kč
497 Kč -11%
(vč. DPH)
Lavazza Espresso Cremoso je kompozice skládající se ze starostlivě vybraných zrn Arabica (30%) a z větší části nejušlechtilejší Robusty (70%). Tento druh kompozice je primárně zodpovědný za vysokou sílu připravené kávy a její mimořádně krémovou pěnu, která káva Lavazza Espresso Cremoso vytváří na šálku vynikajícího espressa.
Lavazza La Reserva De Tierra! Brasile Green zrnková káva 1 kg
580 Kč
644 Kč -10%
(vč. DPH)
Lavazza LA RESERVA DE TIERRA! Brasile Green zrnková káva 1 kg zrnková káva 1kg Vynikající směs brazilské arabiky a „Conillon“ - vysoce ceněnou odrůdou prané Robusta - vytváří espresso s intenzívním profilem a rafinovanou chutí. Směs se vyznačuje jemnými odtísny, které obklopují chuť s dokonalým vyvážením sladkosti, kakaa a lískových ořechů. Jemné pražení starým "bubnovým" způsobům zaručuje dokonalé espresso.
Lavazza Tierra Bio Organic zrnková 1 kg
578 Kč
665 Kč -13%
(vč. DPH)
Tato směs s přívlastkem BIO pochází z 3 plantáži z Hondurasu, Kolumbie a Peru. Lavazza Tierra Bio Organic má i certifikáty  Fair Trade a  Rainforest Alliance. Směs 100 % arabiky z bio certifikovaných farem z tropických oblastí Jižní Ameriky, Afriky a Asie. Káva Lavazza Tierra Bio Organic je upražená v pražírně Settimo Torinese v Turíně na střední stupeň a v jejím aromatu můžete poznat květiny a sušené ovoce.    
Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g
485 Kč
539 Kč -10%
(vč. DPH)
Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso je dokonalá směs pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta z certifikovaných plantáží Lavazza ¡Tierra! Každý šálek je zárukou intenzivní vůně a vynikající chuti, obohacené o tóny sušeného ovoce a vzácného dřeva.   Lavazza ¡TIERRA! je projekt podporující udržitelný rozvoj mezi malými pěstiteli kávy po celém světě. Cílem aktivit Lavazzy je na jedné straně zajistit co nejvyšší kvalitu produktů a na druhé straně zlepšit kvalitu života mnoha komunit, které pěstují kávu již po generace. Pomoc zahrnuje mimo jiné poskytováním moderního vybavení a vhodných nástrojů pro pěstování a prodej kávy s využitím technik šetrných k životnímu prostředí. Certifikát UTZ potvrzuje nejvyšší kvalitu směsí Lavazza.
Lavazza Expert Crema a Aroma zrnková 1 kg
395 Kč
434 Kč -9%
(vč. DPH)
Lavazza Expert Crema a Aroma je rafinovaně vyvážená směs, která vám pomůže vykouzlit vynikající kávu, kdykoliv budete potřebovat svou dávku tekuté energie. Zrnková středně pražená káva se stupňem intenzity 8 je směsí arabiky (30%) z plantáží Jižněí a Střední Ameriky a robusty (70%) z Asie a Afriky. Ideální poměry pro vyváženou chuť s hlubokými smyslenými tóny horké čokolády a závanem koření.