Káva Lavazza za skvělé ceny

LAVAZZA

KÁVA LAVAZZA je káva s dlouholetou historií, která sahá až do roku 1895, kdy Luigi Lavazza otevřel malý obchod s potravinami v Turíně v Itálii. Vyráběl praženou kávu, mícháním kávových zrn různého druhu a původu, vytvářel nové vůně a chutě, které si získávaly stále více oblíbenců. Už tehdy chtěl být ve všem co dělal nejlepší. Kdyby tak věděl, že se mu to nakonec podaří, a že jeho práce velmi rychle přinese "ovoce úspěchu."

Společnost spravuje nyní již 4. generace rodiny Lavazza a v roce 2015 oslavila neuvěřitelných 120 let své existence a přesně jako dobré víno, které léty jen zraje, tak i tato společnost, léty jen vzkvétá a určitě bude i nadále.

Lavazza Qualita Oro zrnková káva 1 kg
392 Kč
(vč. DPH)
Lavazza Qualita Oro je 100% pražená Arabika pro nejnáročnější zákazníky a znalce kávy. Zrnka Arabiky pocházejí ze střední a jižní Ameriky . Starostlivě vybíraná zrna, kde každé má plné tělo- Tato aromatická směs vyniká neobvykle sladkou a intenzívní chutí už od roku 1956 . Káva je vhodná na všechny použití. Káva má nízký obsah kofeinu.
Lavazza Expert Crema a Aroma zrnková 1 kg
331 Kč
(vč. DPH)
Lavazza Expert Crema a Aroma je rafinovaně vyvážená směs, která vám pomůže vykouzlit vynikající kávu, kdykoliv budete potřebovat svou dávku tekuté energie. Zrnková středně pražená káva se stupňem intenzity 8 je směsí arabiky (30%) z plantáží Jižněí a Střední Ameriky a robusty (70%) z Asie a Afriky. Ideální poměry pro vyváženou chuť s hlubokými smyslenými tóny horké čokolády a závanem koření.
Lavazza Tierra Bio Organic zrnková 1 kg
604 Kč
(vč. DPH)
Tato směs s přívlastkem BIO pochází z 3 plantáži z Hondurasu, Kolumbie a Peru. Lavazza Tierra Bio Organic má i certifikáty  Fair Trade a  Rainforest Alliance. Směs 100 % arabiky z bio certifikovaných farem z tropických oblastí Jižní Ameriky, Afriky a Asie. Káva Lavazza Tierra Bio Organic je upražená v pražírně Settimo Torinese v Turíně na střední stupeň a v jejím aromatu můžete poznat květiny a sušené ovoce.    
Lavazza Tierra Wellness zrnková káva 1kg
527 Kč
(vč. DPH)
Novinka od Lavazza je první kávou, která má nízký obsah kyselin a zároveň zaručuje plnou chuť italské kávy. Díky speciální metodě zpracování se přirozená vosková vrstva zelené kávy před čištěním redukuje, čímž je káva celkově jemnější. Tento jemný proces zachovává plnou chuť. Tierra! Navzdory nižšímu profilu kyselin nabízí wellness vyváženou chuť připomínající kakao a karamelové tóny.