Káva Lavazza za skvělé ceny

LAVAZZA

Lavazza Qualita Oro zrnková káva 1 kg
447 Kč
(vč. DPH)
Lavazza Qualita Oro je 100% pražená Arabika pro nejnáročnější zákazníky a znalce kávy. Zrnka Arabiky pocházejí ze střední a jižní Ameriky . Starostlivě vybíraná zrna, kde každé má plné tělo- Tato aromatická směs vyniká neobvykle sladkou a intenzívní chutí už od roku 1956 . Káva je vhodná na všechny použití. Káva má nízký obsah kofeinu.
Lavazza La Reserva De Tierra! Brasile Green zrnková káva 1 kg
564 Kč
(vč. DPH)
Lavazza LA RESERVA DE TIERRA! Brasile Green zrnková káva 1 kg zrnková káva 1kg Vynikající směs brazilské arabiky a „Conillon“ - vysoce ceněnou odrůdou prané Robusta - vytváří espresso s intenzívním profilem a rafinovanou chutí. Směs se vyznačuje jemnými odtísny, které obklopují chuť s dokonalým vyvážením sladkosti, kakaa a lískových ořechů. Jemné pražení starým "bubnovým" způsobům zaručuje dokonalé espresso.
Lavazza Tierra Wellness zrnková káva 1kg
495 Kč
550 Kč -10%
(vč. DPH)
Novinka od Lavazza je první kávou, která má nízký obsah kyselin a zároveň zaručuje plnou chuť italské kávy. Díky speciální metodě zpracování se přirozená vosková vrstva zelené kávy před čištěním redukuje, čímž je káva celkově jemnější. Tento jemný proces zachovává plnou chuť. Tierra! Navzdory nižšímu profilu kyselin nabízí wellness vyváženou chuť připomínající kakao a karamelové tóny.
Lavazza Tierra Bio Organic zrnková 1 kg
564 Kč
(vč. DPH)
Tato směs s přívlastkem BIO pochází z 3 plantáži z Hondurasu, Kolumbie a Peru. Lavazza Tierra Bio Organic má i certifikáty  Fair Trade a  Rainforest Alliance. Směs 100 % arabiky z bio certifikovaných farem z tropických oblastí Jižní Ameriky, Afriky a Asie. Káva Lavazza Tierra Bio Organic je upražená v pražírně Settimo Torinese v Turíně na střední stupeň a v jejím aromatu můžete poznat květiny a sušené ovoce.    
Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g
475 Kč
528 Kč -10%
(vč. DPH)
Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso je dokonalá směs pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta z certifikovaných plantáží Lavazza ¡Tierra! Každý šálek je zárukou intenzivní vůně a vynikající chuti, obohacené o tóny sušeného ovoce a vzácného dřeva.   Lavazza ¡TIERRA! je projekt podporující udržitelný rozvoj mezi malými pěstiteli kávy po celém světě. Cílem aktivit Lavazzy je na jedné straně zajistit co nejvyšší kvalitu produktů a na druhé straně zlepšit kvalitu života mnoha komunit, které pěstují kávu již po generace. Pomoc zahrnuje mimo jiné poskytováním moderního vybavení a vhodných nástrojů pro pěstování a prodej kávy s využitím technik šetrných k životnímu prostředí. Certifikát UTZ potvrzuje nejvyšší kvalitu směsí Lavazza.
Lavazza Expert Crema a Aroma zrnková 1 kg
423 Kč
(vč. DPH)
Lavazza Expert Crema a Aroma je rafinovaně vyvážená směs, která vám pomůže vykouzlit vynikající kávu, kdykoliv budete potřebovat svou dávku tekuté energie. Zrnková středně pražená káva se stupňem intenzity 8 je směsí arabiky (30%) z plantáží Jižněí a Střední Ameriky a robusty (70%) z Asie a Afriky. Ideální poměry pro vyváženou chuť s hlubokými smyslenými tóny horké čokolády a závanem koření.