MUSETTI

KÁVA MUSETTI .Italské kávy jsou špička. Jsou známé ve světě a zastávají přední místa ve více žebříčcích. Už jsme měli italskou kávu s přívlastkem nejdelší tradice, kávu s nejvyšší kvalitou, kávu proslavenou svojí výjimečností a originalitou či kávu která svým úspěchem neohroženě triumfuje ve světě.

Nové
Zrnková káva Musetti Armonico 1kg
check ZASÍLÁME IHNED
Směs s intenzivní a vyváženou chutí. Bohaté tělo a skvělá krémovitost zanechávají na jazyku dlouhotrvající chuť. Vyvážená vůně od tónů kakaa, čokolády a lískových oříšků až po sladkou chuť koláčů a pečiva nabízí živou a příjemnou, přesto odvážnou a hlubokou chuť.
659,38 Kč
Množstevní slevy Cena od 255,73 Kč
Musetti Gold Cuvee 250 g zrnková káva
check ZASÍLÁME IHNED
Vrcholné dílo slavné severoitalské rodiny pražičů kávy Musetti. Sladká směs s bohatou aromatickou vůní a jemnou kyselostí získané díky kombinaci káv pocházejících z Keni a Střední Ameriky. Dlouhotrvající čokoládové tony s přívlastkem kandovaného citrusu.
269,19 Kč
Množstevní slevy Cena od 222,28 Kč
Musetti Gold Cuvee 250 g mletá káva
check ZASÍLÁME IHNED
Vrcholné dílo slavné severoitalské rodiny pražičů kávy Musetti. Sladká směs s bohatou aromatickou vůní a jemnou kyselostí získané díky kombinaci káv pocházejících z Keni a Střední Ameriky. Dlouhotrvající čokoládové tony s přívlastkem kandovaného citrusu.
233,98 Kč
Nové
Zrnková káva Musetti Intenso 1kg
check ZASÍLÁME IHNED
Nadčasová a nikdy nenudící směs s výraznou a krémovou chutí. Intenzivní směs, která kombinuje klasické aroma s plnou strukturou, doplněnou o tóny kakaa a jemnou dochuť. Zvláštní aroma, které uspokojí všechny chutě a uchvátí milovníky kávy svou nejčistší podobou.
608,01 Kč