Buondi - Zrnková káva za skvelé ceny

BUONDI

Kombinace těch nejlepších zrn pocházejících ze střední Ameriky a Brazílie. Káva se praží v Portugalsku jemným a pomalým procesem ze směsi aromatických Robustových zrn v kombinaci s jemným aroma vybraných zrn Arabika. Buondi je určeno všem, kteří chtějí svůj život přežít radostně, dynamicky a obohatit jej o nové zážitky.

Buondi Gold zrnková káva 1 kg
465 Kč
(vč. DPH)
Zrnková káva Buondi Gold 1 kg. Kombinace těch nejlepších zrn pocházejících ze střední Ameriky a Brazílie. Káva se praží v Portugalsku jemným a pomalým procesem ze směsi aromatických Robustových zrn (70 %) v kombinaci s jemným aroma vybraných zrn Arabika (30 %), díky kterým vzniká pokušení pro ty, kteří si rádi vychutnají výraznou chuť kávy.
Buondi gold zrnková káva 3x1kg
1 324 Kč
1 394 Kč -5%
(vč. DPH)
Zrnková káva 3x Buondi Gold 1kg . Lahodná směs arabiky a robusty v poměru cca 30:70, jemně vypražená.  Směs těch nejlepších zrn, pocházejících ze střední Ameriky a Brazílie. Káva se praží v Portugalsku jemným a pomalým procesem ze směsi aromatických zrn Arabica 30 % s výraznými zrnky Robusty 70 %, čím je dosáhnutá jemná a výjimečná chuť.