Hario karafy na kávu

Hario karafy na kávu

-21%
Hario decanter IKI 300ml TI-300T
check ZASÍLÁME IHNED
Hario Decanter Iki - žáruvzdorné sklo nejvyšší kvality
Tato karafa Hario má velmi jednoduchý design, který vám umožňuje uchovávat a podávat čerstvou vodu, aromatický čaj nebo kávu s bohatou příchutí. Má široké dno se zakřiveným a mírně štíhlejším krkem pro dobrý úchop, maximální komfort a přesnost při nalévání. Tato karafa Hario je vyroben z luxusního kvalitního borosilikátového skla, které je známé svými vlastnostmi zadržování tepla a trvanlivostí, přičemž si zachovává dokonalou čirost po celá léta.
280,38 Kč
354,91 Kč
-17%
Hario skleněná karafa 400 ml GT-2T
check ZASÍLÁME IHNED
Hario Glass Decanter – sklenený tovar nejvyšší kvality
Od roku 1921 Hario vyrába kávové zariadenia a sklenené karafy, jako je tento pro domácnosti a kaviarne. Sklenený karafa Hario se používá na různé účely. Toto je další skvělý doplněk k sestavě V60. Pomocou džbánu Hario môžete skladovať vodu, mlieko a dokonca aj variť kávu pomocou drippera V60 velikosti 01 nebo 02. Má kapacitu 400 ml, čo vám umožní štýlovo obslúžiť niekoľko ľudí naraz.
352,14 Kč
424,26 Kč
-18% Nové
Hario karafa z žáruvzdorného skla 400 ml HCD-2
check ZASÍLÁME IHNED
Žáruvzdorná karafa na kávu Hario 400 ml
Žáruvzdorná karafa Hario je vyrobena z prvotřídního žáruvzdorného borosilikátového skla a je univerzálním servírovacím zařízením, které se dobře hodí ke kávovarům typu pour-over, jako je Hario V60, a zároveň snižuje tepelné ztráty během vaření a servírování.
Žáruvzdorná karafa na kávu Hario s elegantním profilem přesýpacích hodin a skleněnou rukojetí je multifunkční nádobou na horké i studené nápoje. Vařte přímo do ní a poté nápoje ihned servírujte. Cenově dostupný a elegantní doplněk do vaší kuchyně nebo kavárny.
354,88 Kč
432,78 Kč