Ahmad dárkové balení

Ahmad dárkové balení

Ahmad tea hrací skříňka Musical Caddy 20 alu sáčků
327 Kč
(vč. DPH)
Co nejlépe umocní sváteční atmosféru u šálku lahodného čaje? Správná melodie! Slavnostní otočná skříňka vám u čaje zahraje veselou melodii známé písně JINGLE BELLS. Plechová hrací skříňka obsahuje 2 x 10 druhů čajových sáčků pro dokonalé přežití všech vzácných chvil. Výběr ovocně bylinných, zelených, černých a cold brew čajů potěší i ty nejnáročnější.
Vánoční ozdoba Kew Elegant Earl Grey 25g sypaný
105 Kč
(vč. DPH)
Stylová vánoční ozdoba s 25 g exotického sypaného čaje Ahmad Tea Elegant Earl Grey, který vznikl ve spolupráci s Královskými botanickými zahradami KEW Gardens. Tento ušlechtilý Earl Grey je kombinací čajů z Cejlonu a Indie s jemným nádechem bergamotu, který dodává čaji exotickou vůni a citrusové tóny. Naši čajoví mistři doporučují podávat tento Earl Grey s citrónem nebo trochou mléka, abyste vytvořili dokonalý nápoj pro každou příležitost.
Vánoční ozdoba Kew Majestic Breakfast 25g sypaný
105 Kč
(vč. DPH)
Stylová vánoční ozdoba s 25 g sypaného čaje Ahmad Tea Majestic Breakfast. Bohatý a výrazný sypaný čaj, takový je klenot mezi čaji Kew Majestic Breakfast. Čajoví mistři Ahmad Tea mísí kvalitní čajové lístky již desetiletí. Jedním z výsledků je právě tento bohatý snídaňový čaj, který obsahuje vyváženou kombinaci keňských, cejlonských a asámských čajových lístků. Tento výrazný čaj doporučujeme podávat s trochou mléka k snídani nebo kdykoliv během dne.
Ahmad Tea My favourite teacup + hrneček 300 ml 15 x 2 g
125 Kč
(vč. DPH)
Pro Tebe to nejlepší. Ke kvalitnímu čaji se hodí tradice. Právě proto bude ještě lépe chutnat ze vkusného značkového hrnečku, který je součástí této dárkové sady. Sada se určitě stane každodenním milým partnerem a pomocníkem při poznávaní omamných vůní, silných i šťavnatých chutí a zdraví prospěšných účinků, kterými se čaje obsažené v této sadě právem pyšní.
Ahmad Tea Boutique 40 alu sáčků
221 Kč
(vč. DPH)
Dárková kazeta exkluzivních černých, zelených i ovocných čajů Ahmad Tea obsahuje 5 sáčků od každého z 8 druhů čajů. Patříte-li mezi milovníky kvalitních čajů, rozhodně vám udělá radost tato sada prémiových čajů Ahmad v nálevových sáčcích! Set obsahuje čaje: 5x English No. 1​, 5x Ceylon, 5x Green Tea Pure​, 5x Rosehip & Cherry​, 5x Mixed Citrus​, 5x Lemon & Ginger​, 5x CB Fruit Infusion Summer Fruits​ a 5x CB Green Lemon & Mint​. Díky elegantnímu balení v papírové kazetě může posloužit také jako krásný dárek pro vaše blízké. Zakoupením produktu navíc přispějete na nadaci Terezy Maxové.
Ahmad Tea Chest Four
252 Kč
279 Kč -10%
(vč. DPH)
4 druhy světově nejoblíbenějších černých čajů v dárkové kovové krabičce pro lepší zachování jejich chuti. English breakfast, Earl grey, English tea N.1 a Darjeeling. Není náhodou, že černý čaj je vyhledávaný pro svoji plnou a výraznou chuť, opojnou vůni a blahodárné účinky, kterými vás povzbudí kdykoliv během dne, nejlépe však ráno. 
Ahmad Kew Selection 40 alu sáčků
272 Kč
286 Kč -5%
(vč. DPH)
Nemůžete si vybrat mezi nejoblíbenějšími lahodnými směsmi? Proč nevyzkoušet naši nabídku čajových sáčků, která obsahuje Majestic Breakfast, Splendid Ceylon, Elegant Earl Grey a Garden Afternoon ve formě čajových sáčků. Spolupráce spojuje čtyři generace čajových znalostí s krásou a dědictvím Kew Gardens. S naší řadou Beyond the Leaf vás zveme zažít něco víc než jen čaj. Napijte se a vychutnejte si výsledek několikaleté tvrdé práce, během které jsme strávili každou vteřinu zdokonalováním klasických směsí. Tento opravdu prémiový čaj se stane vaším nejlepším společníkem. Zastavte se a prožijte si svou chvilku klidu se šálkem dokonalosti. Dárková kazeta ozdobená jemným květinovým designem obsahuje výběr těch nejlepších černých čajů.
Ahmad Tea Treasure
350 Kč
(vč. DPH)
Dárková kovová krabička nabízející ty nejlepší černé a zelené čaje. Obsahuje: English breakfast, Earl grey, English No.1, Zelený čaj, Zelený čaj s mátou a zelený čaj s jasmínem. Zatímco černé čaje jsou oblíbené pro výraznou chuť a vyšší obsah kofeinu, pravý zelený čaj je jemnější. Sadu dodáváme v elegantní plechové dóze, díky které může posloužit i jako stylový dáreček.