Ahmad funkční čaje

Ahmad funkční čaje


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt dalšíAhmad Tea funkční čaj IMMUNE citron, zázvor a kurkuma 20 x 1,5 g alu sáčků
check ZASÍLÁME IHNED
Nával moderní doby ztěžuje nám všem být v tak dobré kondici, jak bychom chtěli. Nachlazení a nachlazení přicházejí rychleji, než očekáváme. Udržování silné přirozené imunity organismu je proto opravdu důležité a tato exotická, mírně kořeněná čajová směs, která v zajímavé kombinaci kombinuje chuť citronové verbeny a kopřivy s kořenem lékořice, pomůže. Výsledná směs má vynikající osvěžující chuť. Tento funkční čaj patří k nové řadě přírodních výhod čajů, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly vyvážený a zdravý životní styl. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterých je každý obohacen současně o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální aktivitě organismu.
87,21 Kč
Ahmad Tea funkční čaj ENERGY grapefruit, guarana a maté 20 x 1,5 g
check ZASÍLÁME IHNED
Co si takhle dát místo něčeho sladkého bylinný čaj, který vám doplní energii?
Energizující směs bylin a semínek guarany, skořice a grapefruitu dokáže skvěle povzbudit. Každý z nás potřebuje to své malé „nakopnutí“, které nám pomůže energicky proplout celým dnem.
Tento funkční čaj patří do nové řady čajů NATURAL BENEFITS, které jsou speciálně navrženy pro podporu vyváženého a zdravého životního stylu. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterém je každý zároveň obohacen o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální činnosti organismu.
87,21 Kč
Ahmad Tea funkční čaj SLIM citron, maté a matcha 20 x 1,5 g
check ZASÍLÁME IHNED
Osvěžující máta a meduňka v harmonické kombinaci zeleného čaje, kopřivy a jihoamerického maté dávají tomuto čaji plnou, stimulující chuť. Vyvážená infuze představuje skvělou alternativu slazených nápojů a je správným krokem na cestě ke snižování tělesné hmotnosti. Tento funkční čaj patří do nové řady čajů NATURAL BENEFITS, které jsou speciálně navrženy pro podporu vyváženého a zdravého životního stylu. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterém je každý zároveň obohacen o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální činnosti organismu.
87,21 Kč
Ahmad Tea funkční čaj BEAUTY broskev, rohovník a okvetní lístky růže 20 x 1,5 g
check ZASÍLÁME IHNED
Vychutnejte si tuto příjemně harmonickou směs listů kopřivy a fragrated citronové verbeny s ovocnou, broskvovou příchutí. Nemůžete se do této směsi zamilovat, snadno se stane vaším laskavým každodenním společníkem. Tato zajímavá bylinná směs je obohacena o přirozeně stimulující bylinné přísady, které pomáhají tělu udržovat správnou, zdravou jiskru. Tento funkční čaj patří k nové řadě přírodních výhod čajů, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly vyvážený a zdravý životní styl. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterých je každý obohacen současně o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální aktivitě organismu.
87,21 Kč