Seznam produktů podle značky BALIARNE OBCHODU POPRAD

Popradská dekofeinovaná mletá káva 200 g
130 Kč
136 Kč -4%
(vč. DPH)
Pražená káva bez kofeinu ve vakuovém balení, směs robusty a arabiky s lahodnou a lehkou chutí. Když ochutnáte naši popradskou kávu Bez kofeinu, nepoznáte rozdíl od originálu. Minimální obsah kofeinu (maximálně 0,1 %) činí z této kávy ideální volbu pro ty, kteří tradiční kávu s obsahem kofeinu nemohou nebo nechtějí pít. Vyváženým poměrem arabiky a robusty jsme dosáhli, že u každého šálku kávy budete mít chutný a voňavý zážitek. A to vše bez kofeinu!
Popradská Espresso Professional zrnková káva 1 kg
od 418 Kč
(vč. DPH)
Tradiční zrnková  káva od slovenského výrobce. Káva Espresso Professional, BOP. Pražená káva, směs arabiky a robusty, balená v ochranné atmosféře N2. Popradská káva Espresso Professional je káva určená pro ty, kteří ocení silnou a plnou chuť v každém šálku. Dosáhli jsme toho vyšším stupněm pražení a správným poměrem mezi Arabikou a Robustou.
Popradská káva Extra špeciál pražená mletá káva 500 g
od 166 Kč
(vč. DPH)
Mletá káva 100% arabica Popradská káva Extra špeciál originál je legenda mezi kávami. Na Slovensku se vyrábí už víc než 60 let a její tradiční receptura je od nepaměti spojená s popradským závodem. Recepturu této kávy tvoří 100% arabika z oblasti Střední a Jižněí Ameriky, Indie či Afriky. Káva má díky poctivému pražení výjimečnou plnou chuť bez známek vyšší hořkosti a příjemné aróma.
Popradský černý čaj Pigi max 75 g
43 Kč
(vč. DPH)
Dnes už legendární Pigi čaj byl svého času jediným porcovaným čajem na našem trhu. Ve slovenských domácnostech má své nezastupitelné místo už více než 40 let ai když se časem změnil jeho obal, chuť zůstala stále stejná. Jeho název „Pigi“ je slovenskou verzí zkratky P.G. - “Pekoe Golden”, označení, které mluví o velikosti a vzhledu čajových lístků.