Seznam produktů značky "VETTORI"

Vettori Aromatica 100% Arabica zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Aromatica 100% Arabica je vrcholem značky Vettori. Aromatica je vyvážená, vysoce kvalitní káva z nejlepší kultivované arabiky pocházející ze Střední Ameriky. Pomalým pražením jednotlivých kávových zrn je dosaženo zachování výjimečných vlastností jednotlivých odrůd arabik v směsi. Z kávy Aromatica připravíte vyvážené espresso sladké a sametové chuti s výborným aróma.
705,29 Kč
Vettori Tradizionale 100% Robusta zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Luxusní káva s bohatou minulostí. Taková je 100% Robusta Vettori Tradizionale z Toskánské pražírny. Káva jako stvořená pro milovníky silné kávy s dlouhotrvající chutí. Táto kávová směs je příkladem toho, že i mezi kávou 100% Robusta můžeme nalézt dokonale čistou a chutnou směs.
505,50 Kč
Vettori Italiana zrnková káva 1 kg
check ZASÍLÁME IHNED
Jemně hořká káva s čokoládovým nádechem.  Vettori je malá rodinná pražírna kávy z italského Toskánska, která svoji kávu vyrábí od roku 1925. Produkty Vettori se k zákazníkům dostávají přes malého prodejce kávy a obchody s delikatesami. Intenzívní chuť a příjemná kyselost na pozadí.
598,98 Kč
Nové
Vettori Flores Espresso Gourment zrnková káva 1kg
check ZASÍLÁME IHNED
Káva Vettori Vettori Flores Espresso Gourment 1 kg /EFFE/ je směs zrnkové kávy Arabica (80 %) a Robusta (20 %). Kávová zrna jsou citlivě vybrána a pražena na střední stupeň. Díky tomu má káva lehké a svěží aroma s nižším obsahem kofeinu. Káva Vettori EFFE má plnou a kořeněnou chuť a je ideální volbou pro ty, kteří nemají rádi vyšší kyselost kávy, ale nechtějí se vzdát vlastností spojených s kávou Arabica. Malá rodinná pražírna v srdci Toskánska praží svou kávu již od roku 1925. Filozofií společnosti Vettori je dokonalá rovnováha mezi chutí a tělem, abyste s každým šálkem kávy Vettori dostali svou dávku štěstí.
690,16 Kč