Nové produkty

Urnex Cafiza čistící tablety 100 x 2 g
233 Kč
306 Kč -24%
(vč. DPH)
Čisticí tablety jsou speciálně navrženy pro širokou škálou super automatických espreso kávovarů. Použití pro kávovary Jura, NIVONA, Saeco, Franke, La Cimbali, Bremer, Krups, Bosch, Carimali a další.... K čištění filtrů, držáků filtrů, varných skupin a hydraulických systémů. Certifikát NSF - zdraví neškodlivý, biologicky odbouratelný (www.nsf.org)
Urnex Cafiza 2 čistící prášek 900 g
206 Kč
229 Kč -10%
(vč. DPH)
Čistič kávy čistí všechny usazeniny kávy uvnitř kávovaru i všechny vnější části kávovaru, které přicházejí do kontaktu s kávou. Zároveň je určen k čištění šálků a podšálků od mastnoty a kávových usazenin.  Urnex Cafiza 2 je silný, ale přesto biologicky odbouratelný prostředek, jehož zdravotní nezávadnost je certifikována společností NSF (www.nsf.org)  
Zavida kokosové potěšení ochucená zrnková káva 907 g
603 Kč
635 Kč -5%
(vč. DPH)
Zavida Coconut Delight je složení starostlivě vybraných zrn arabiky v kombinaci s exotickým kokosovým aróma. Přesně vyvážené množství kokosového oleje mu dodává výrazně tropickou dochuť a je vynikajícím dezertním návrhem. Káva se výborně hodí s přídavkem mléka a jako základ pro ledovou kávu, cappuccino nebo latte macchiato. Je to úžasný způsob aromatické chvíle relaxace, která vám umožní přenést svoje myšlenky na nejexotičtější místa.