Nové produkty

3 x Julius Meinl Premium Collection Cafe Crema zrnková káva 1 kg + 1 x cappuccino šálek Julius Meinl grátis
831 Kč
923 Kč -10%
(vč. DPH)
Julius Meinl Caffe Crema Wiener Art z pražírny Julius Meinl je zvlášť vhodná na přípravu klasického vídeňského espressa. Fascinuje svojí jemnou, dlouhotrvající pěnou a skutečně smysleným aróma. Zrna arabiky pocházejí z oblastí Brazílie a Střední Ameriky. Čokoládově hnědé pražení dává této kávě obzvlášť silnou, zakulacenou chuť.
Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g
485 Kč
539 Kč -10%
(vč. DPH)
Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso je dokonalá směs pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta z certifikovaných plantáží Lavazza ¡Tierra! Každý šálek je zárukou intenzivní vůně a vynikající chuti, obohacené o tóny sušeného ovoce a vzácného dřeva.   Lavazza ¡TIERRA! je projekt podporující udržitelný rozvoj mezi malými pěstiteli kávy po celém světě. Cílem aktivit Lavazzy je na jedné straně zajistit co nejvyšší kvalitu produktů a na druhé straně zlepšit kvalitu života mnoha komunit, které pěstují kávu již po generace. Pomoc zahrnuje mimo jiné poskytováním moderního vybavení a vhodných nástrojů pro pěstování a prodej kávy s využitím technik šetrných k životnímu prostředí. Certifikát UTZ potvrzuje nejvyšší kvalitu směsí Lavazza.
Espazzola kartáček na čištění páky 58 mm
1 077 Kč
1 210 Kč -11%
(vč. DPH)
Pro hlavu páky 56-58 mm,  s vnějším ø 69 mm nebo více. Vhodná pro profesionální a poloprofesionální stroje: ASTORIA - BEZZERA - CIMBALI - FAEMA - ECM - MARZOCCO - PROFITEC - RANCILIO - RAKETA - SLAYER - WEGA. NENÍ VHODNÉ pro stroje: ASCASO modely Dream, Acr a Basic BEZZERA model Hobby (po 2015) BREVILLE - DECENTNÍ ESPRESSO - GRAEF ILLY models Francis - VIBIEMME models Lollo. LA PAVONI modely Domus Bar a Domus Casa Modely LELIT Anna, Anita, Diana a Grace Vyrobeno v Německu
Davidoff Espresso 57 dark chocolatey instantní káva 100 g
139 Kč
154 Kč -10%
(vč. DPH)
Davidoff Café Espresso 57 je instantní káva pražená při speciálním stupni pražení 57, který je vyváženým spojením doby pražení a dokonalé teploty. To umožňuje, aby se v prvotřídních zrncích rozvinulo příjemné aroma s lehce čokoládovou příchutí. Tmavé, intenzivní pražení překvapí typickou chutí kávy espreso.
Lavazza La Reserva de Tierra! Alteco Bio Organic Dek zrnková káva 500 g
369 Kč
420 Kč -12%
(vč. DPH)
Lavazza La Reserva de Tierra! Alteco Dek zrnková káva 500 g Prémiová směs Arabiky a Robusty, pochází z prvotřídních plantáží, které se nacházejí ve Střední a Jižní Americe ale iv Africe. Plantáže praktikují ekologické zemědělství. Dokonalá rovnováha mezi tóny sušeného ovoce a rozinek, se středním tělem, jemnou chutí a přetrvávající čokoládovou dochutí. Aby se zachovala perfektní chuťová konzistence, směs může obsahovat také indickou kávu.
Illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
193 Kč
(vč. DPH)
Káva Illycaffe´s.p.a. svou lákavou chutí a přitažlivou vůní přispěje k lepšímu startu do dne. Zrnková káva je zabalena ve 250g balení a při menší spotřebě nebude zvětrávat. Jedná se o 100% Arabiku s nápadnou vůní a bohatou chutí. Zemí jejího původu je Indie, za pražením pak stojí Itálie. Zajímavé vlastnosti kávy Zrnková káva illy 250 g INDIE Zrnková káva určená k mletí před přípravou Čistá Arabica s intenzivním aroma a chutí,
Illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
193 Kč
(vč. DPH)
V Kolumbijských Andách jsou ideální podmínky pro pěstování kvalitní kávy Arabica, která se vyznačuje bohatým aroma a výraznými ovocnými tóny citrusů a červeného ovoce. V odrůdových kávach Illy Arabica Selection se nacházejí pouze pečlivě vybíraná zrnka z příslušné země. Tyto kávy jsou používány také k míchání všech směsných káv Illy. Každá káva Arabica Selection má unikátní chuť a aroma, které vystihuje specifika kultury a rázu dané země. Ochutnejte díky těmto kávam i Vy jak chutná svět.