Seznam produktů podle značky LAVAZZA

Lavazza Blue Espresso Delicato Lungo 100 x 8 g
629 Kč
739 Kč -15%
(vč. DPH)
100% arabika složená z prvotřídních káv Brazílie a Indie. Po vložení kapsule do přístroje přepíchnou speciální hroty kapsli na vícerých místech a to zaručí dokonalé využití celého obsahu kapsule a průpravu nápoje intenzívní chuti. Počet těchto hrotů je několikanásobně vyšší než při podobných systémech a zároveň obsah kávy v Lavazza Blue je až o třetinu vyšší než při běžných kapslích.
Lavazza Blue Espresso Dolce 100 x 8 g
629 Kč
739 Kč -15%
(vč. DPH)
Kapsle Lavazza Blue Espresso Dolce je směs 100% Arabiky. Káva pochází z oblasti Střední a Latinské Ameriky. Je vhodná na přípravu malého a středního espressa. Po vložení kapsuly do přístroje ji přepíchnou speciální hroty na vícerých místech a to zaručí dokonalé využití celého obsahu kapsuly a přípravu nápoje intenzívní chuti.
Lavazza Blue Espresso Ricco 100 x 8 g
629 Kč
739 Kč -15%
(vč. DPH)
Kapsle Lavazza Blue Espresso Ricco obsahuje 8g kávy. Je to silné Espresso s bohatým a hustým aróma s čokoládovým nádechem. Jde o směs kvalitní brazilské arabiky a asijské robusty. Na přípravu malého a středního espressa. Po vložení kapsuly do přístroje ji propíchnou speciální hroty na vícerých místech a to zaručí dokonalé využití celého obsahu kapsle a přípravu nápoje intenzívní chuti. 
Lavazza Blue Top class Pod 100 ks
633 Kč
762 Kč -17%
(vč. DPH)
Lavazza Blue Top Class je jedna z vlajkových káv známé italské pražírny. Ručně vybíraná zrna Arabica (50%) ze Střední a Jižní Ameriky, jako i nejlepší odrody Robusta z Indie a Javy byly podrobené šetrnému zpracovaní a následně opatrnému mletí. Mají tóny skořice a hořké čokolády, jako i jemnou sladkost. Složení: 100% arabika Balení : 100 ks Původ: Itálie