Seznam produktů podle značky AHMAD TEA

Ahmad English Breakfast alu sáčky 100 ks x 2 g
220 Kč
253 Kč -13%
(vč. DPH)
Vychutnejte si skvost britské čajové kultury a jednu z nejpopulárnějších černých čajových směsí. Jak sám název napovídá, je velice oblíbenou součástí nejedné snídaně. Typická intenzivní chuť je často zjemňovaná mlékem a cukrem. Spolehlivě vás probere brzy po ránu, bude skvělým doplňkem snídaně a uspokojí chuťové buňky i během oběda nebo při odpolední svačině. Tato velmi oblíbená čajová směs je tvořena pečlivě vybranou kombinací tradičních čajů – indický Assam, který dává čaji typickou zlatavou barvu a plné aroma, doplněný o osvěžující Ceylon a robustní keňský čaj.
Ahmad English Tea No.1 alu sáčky 100 ks x 2 g
220 Kč
253 Kč -13%
(vč. DPH)
Směs Ahmad Tea English Tea No. 1 si získala fanoušky po celém světě a je jednou z našich nejprodávanějších směsí. Směs čajů z Asssy, Srí Lanky a Keni, tří oblíbených čajových oblastí Británie, je vyvážená a poskytuje živou, úplnou a vydatnou chuť čaje. S hlubokým jantarovým nádechem, nádechem bergamotu a chutí jemnější než jiné každodenní směsi je to čaj pro nejlepší okamžiky. 
Ahmad Tea Chest Four
277 Kč
308 Kč -10%
(vč. DPH)
4 druhy světově nejoblíbenějších černých čajů v dárkové kovové krabičce pro lepší zachování jejich chuti. English breakfast, Earl grey, English tea N.1 a Darjeeling. Není náhodou, že černý čaj je vyhledávaný pro svoji plnou a výraznou chuť, opojnou vůni a blahodárné účinky, kterými vás povzbudí kdykoliv během dne, nejlépe však ráno. 
Ahmad tea Dream team 90 x 2 g
366 Kč
407 Kč -10%
(vč. DPH)
Sada různých černých, zelených i ovocných čajů v sobě ukrývá pestrou paletu nejrůznějších chutí a vůní, které vás potěší aj povzbudí. Silné a výrazné černé čaje, jemné a posilňující čaje zelené, ledové čaje nebo bezkofeinové ovocné čaje. Sada čajů Dream team Vám připraví nevídaný výběr. Vychutnejte si šálek svého oblíbeného čaje přesně podle svojí momentální nálady.
Ahmad Tea Forever dárková kazeta 15 druhů čajů x 10 ks x 2 g
1 471 Kč
1 731 Kč -15%
(vč. DPH)
Estetický nadčasový design kazety v podobě zásobníku i bohatost obsahu přímo nabádá k pravidelnému, doslova láskyplnému ochutnávání nejvybranějších čajových variant, stejně jako k jejich pravidelnému doplňování. Podle chuti, potřeb i míry věrnosti k tomuto lahodnému nápoji. Čaje jsou balené do samostatných sáčků, aby si co nejlépe uchovali svoje typické aróma.
Ahmad Tea Funkčný čaj BEAUTY Broskyňa rohovník a okvetné lístky ruže 20 x 1,5 g
72 Kč
81 Kč -10%
(vč. DPH)
Užite si túto príjemne harmonickú zmes listov žihľavy a voňavej citrónovej verbeny s ovocnou, broskyňovou chuťou. Do tejto zmesi sa nedá nezamilovať, ľahko sa stane vaším milým každodenným spoločníkom. Táto zaujímavá bylinná zmes je obohatená o prirodzene stimulujúce rastlinné zložky, ktoré pomáhajú organizmu udržiavať správnu, zdravú iskru. Tento funkčný čaj patrí do nového radu čajov NATURAL BENEFITS, ktoré sú špeciálne navrhnuté na podporu vyváženého a zdravého životného štýlu. Ide o rad bylinných a zelených čajov, v ktorom je každý zároveň obohatený o funkčné zložky minerálov a vitamínov prispievajúcich k normálnej činnosti organizmu.