Seznam produktů podle značky AHMAD TEA

Ahmad Tea Treasure
347 Kč
(vč. DPH)
Dárková kovová krabička nabízející ty nejlepší černé a zelené čaje. Obsahuje: English breakfast, Earl grey, English No.1, Zelený čaj, Zelený čaj s mátou a zelený čaj s jasmínem. Zatímco černé čaje jsou oblíbené pro výraznou chuť a vyšší obsah kofeinu, pravý zelený čaj je jemnější. Sadu dodáváme v elegantní plechové dóze, díky které může posloužit i jako stylový dáreček.
Vánoční ozdoba Kew Majestic Breakfast 25g sypaný
93 Kč
109 Kč -15%
(vč. DPH)
Stylová vánoční ozdoba s 25 g sypaného čaje Ahmad Tea Majestic Breakfast. Bohatý a výrazný sypaný čaj, takový je klenot mezi čaji Kew Majestic Breakfast. Čajoví mistři Ahmad Tea mísí kvalitní čajové lístky již desetiletí. Jedním z výsledků je právě tento bohatý snídaňový čaj, který obsahuje vyváženou kombinaci keňských, cejlonských a asámských čajových lístků. Tento výrazný čaj doporučujeme podávat s trochou mléka k snídani nebo kdykoliv během dne.
Vánoční ozdoba Kew Elegant Earl Grey 25g sypaný
93 Kč
109 Kč -15%
(vč. DPH)
Stylová vánoční ozdoba s 25 g exotického sypaného čaje Ahmad Tea Elegant Earl Grey, který vznikl ve spolupráci s Královskými botanickými zahradami KEW Gardens. Tento ušlechtilý Earl Grey je kombinací čajů z Cejlonu a Indie s jemným nádechem bergamotu, který dodává čaji exotickou vůni a citrusové tóny. Naši čajoví mistři doporučují podávat tento Earl Grey s citrónem nebo trochou mléka, abyste vytvořili dokonalý nápoj pro každou příležitost.
Vánoční ozdoba Kew Splendid Ceylon 25g sypaný
93 Kč
109 Kč -15%
(vč. DPH)
Stylová vánoční ozdoba s 25 g osvěžujícího sypaného čaje Ahmad Tea Splendid Ceylon z kolekce KEW Gardens. Cejlonské čajové lístky patří pro své povzbuzující účinky a krásnou barvu k nejoblíbenějším čajům po celém světě. Naši čajoví mistři doporučují podávat tento čaj s plátkem citronu pro dokonalý cejlonský zážitek.
Ahmad Tea English Breakfast černý čaj sáčky 100x2g
161 Kč
179 Kč -10%
(vč. DPH)
Vychutnejte si skvost britské čajové kultury a jednu z nejpopulárnějších černých čajových směsí. Jak sám název napovídá, je velice oblíbenou součástí nejedné snídaně. Typická intenzivní chuť je často zjemňovaná mlékem a cukrem. Spolehlivě vás probere brzy po ránu, bude skvělým doplňkem snídaně a uspokojí chuťové buňky i během oběda nebo při odpolední svačině. Tato velmi oblíbená čajová směs je tvořena pečlivě vybranou kombinací tradičních čajů – indický Assam, který dává čaji typickou zlatavou barvu a plné aroma, doplněný o osvěžující Ceylon a robustní keňský čaj.
Ahmad Earl Grey čierny čaj sáčky 100 ks x 2 g
161 Kč
179 Kč -10%
(vč. DPH)
Jedna z nejznámějších a zároveň nejoblíbenějších černých čajových směsí, která je známá svými lehkými citrusovými tóny bergamotu a výraznou chutí. Skvěle se hodí jako ranní čaj, možná si ho ale oblíbíte i během odpoledne. Přinese Vám příjemné povzbuzení a osvěžení v britském stylu. Vyzkoušejte ho s plátkem citrónu.
Ahmad Tea funkční čaj BEAUTY broskev, rohovník a okvetní lístky růže 20 x 1,5 g
86 Kč
(vč. DPH)
Vychutnejte si tuto příjemně harmonickou směs listů kopřivy a fragrated citronové verbeny s ovocnou, broskvovou příchutí. Nemůžete se do této směsi zamilovat, snadno se stane vaším laskavým každodenním společníkem. Tato zajímavá bylinná směs je obohacena o přirozeně stimulující bylinné přísady, které pomáhají tělu udržovat správnou, zdravou jiskru. Tento funkční čaj patří k nové řadě přírodních výhod čajů, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly vyvážený a zdravý životní styl. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterých je každý obohacen současně o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální aktivitě organismu.
Ahmad Tea funkční čaj ENERGY grapefruit, guarana a maté 20 x 1,5 g
86 Kč
(vč. DPH)
Co si takhle dát místo něčeho sladkého bylinný čaj, který vám doplní energii? Energizující směs bylin a semínek guarany, skořice a grapefruitu dokáže skvěle povzbudit. Každý z nás potřebuje to své malé „nakopnutí“, které nám pomůže energicky proplout celým dnem. Tento funkční čaj patří do nové řady čajů NATURAL BENEFITS, které jsou speciálně navrženy pro podporu vyváženého a zdravého životního stylu. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterém je každý zároveň obohacen o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální činnosti organismu.
Ahmad Tea funkční čaj IMMUNE citron, zázvor a kurkuma 20 x 1,5 g alu sáčků
86 Kč
(vč. DPH)
Nával moderní doby ztěžuje nám všem být v tak dobré kondici, jak bychom chtěli. Nachlazení a nachlazení přicházejí rychleji, než očekáváme. Udržování silné přirozené imunity organismu je proto opravdu důležité a tato exotická, mírně kořeněná čajová směs, která v zajímavé kombinaci kombinuje chuť citronové verbeny a kopřivy s kořenem lékořice, pomůže. Výsledná směs má vynikající osvěžující chuť. Tento funkční čaj patří k nové řadě přírodních výhod čajů, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly vyvážený a zdravý životní styl. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterých je každý obohacen současně o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální aktivitě organismu.
Ahmad Tea funkční čaj SLIM citron, maté a matcha 20 x 1,5 g
86 Kč
(vč. DPH)
Osvěžující máta a meduňka v harmonické kombinaci zeleného čaje, kopřivy a jihoamerického maté dávají tomuto čaji plnou, stimulující chuť. Vyvážená infuze představuje skvělou alternativu slazených nápojů a je správným krokem na cestě ke snižování tělesné hmotnosti. Tento funkční čaj patří do nové řady čajů NATURAL BENEFITS, které jsou speciálně navrženy pro podporu vyváženého a zdravého životního stylu. Jedná se o řadu bylinných a zelených čajů, ve kterém je každý zároveň obohacen o funkční složky minerálů a vitamínů přispívajících k normální činnosti organismu.